Корпоративна соціальна відповідальність
Без зайвих понтів, заявимо що, компанія яку ви підтримуєте - намагається робити цей світ кращим і зменшити кількість русні в ньому.

Наша місія наразі складається із допомоги:
• Армії
• Локальнома бізнесу
• Екологіі
• Культури

Із 24 лютого 2022 року ми реалізували декілька проєктів для ЗСУ:

“NFT for army”. За перші два тижні повномасштабного вторгнення нам вдалось продати зображень на суму 122196 грн, на які придбали тепловізори, бронежилети та задонатили у фонд підтримки армії, створений державою.

Також частину прибутку з продажу надсилали на армію. На сьогодні це - 71500 грн.

Дрони для ССО. Спільно з Bezlad.wear та з підтримкою Каті Бльостки, Бет кет шопу, Анатолія Остапенка, Авангард фесту, Двору та за донати підписників за липень ми змогли купити Dji Mavic3 та Dji Mavic Combo та передати їх для спалення окупантів.

-Передали 150+ пар шкарпеток на гуманітарну допомогу в Харків та 40 худі у гуманітарний центр у Львові. Також віддавали 50+ (збились з рахунку) шоперів на благодійні аукціони.

Ресторан «Мамонт» у Тернополі протягом літа продавав наші стікери, а виручені з цього близько 10 000 грн пішли на підтримку тернопільських бригад,

Поки ця війна триває, ми продовжуватимемо донатити у великі фонди та кидати скріни в Інстаграм, де й можна знайти підтвердження усьому вищенаписаному.


А як справи у компанії?

Наші працівники офіційно працевлаштовані, регулярно сплачуємо податки. Не хвастаємось, але так має бути у чесному бізнесі.

Із мінусів - тканину закуповуємо в Польщі. Проте, враховуючи шо поляки красавчики — списуємо це як вдячність країні-побратиму.

Ми шиємо наш одяг у Львові на фабриці, шопери створюємо у Тернополі, рами до картин в Івано-Франківську. Отже, наш прекрасний Галицький край працює, аби ви отримали найкращий товар евер.

Про екологію.

У нашому шоурумі можна здати пластикові кришечки від пляшок, які згодом продаються на переробку а кошти йдуть на закупку машин швидкої допомоги.

Як виробники одягу, часом отримуємо браковані принти, тому ми нашиваємо нашивки зверху та віддаємо одяг у повторне використання.

До речі, якщо у клієнта за рік-два потьмянішав принт чи випадково розлилася кава - і ми безкоштовно нашиєваємо на нього новий.

І насамкінець наша головна цінність - культура.

Хтось точно скаже, шо ми вандали і безбожники, але напротивагу ми створюмо чи не єдині в Україні потрети історичних постатей в хорошій якості та промальовуємо ці обличчя в деталях, щоб зображення було без пікселів.
А цим не може похвалитись ні гугл, ні будь-який сайт в інтернетах.
Click to order
Замовлення
Total: 
Ваше Ім'я
Ваш телефон
Адреса доставки
+38 096 7337 683
Сергій
Ви можете зв'язатися з нами по телефону, в Instagram або Telegram


Усі права захищені